Сюмар: Якщо Рада буде тягнути з призначенням уряду, міністри можуть передумати

Якщо призначення затягнуться, то кандидати в прем'єри і міністри можуть змінити свою позицію
Depo.Влада
12 квітня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловила заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Я дуже сподіваюся, що ми сьогодні приймемо основні рішення з кадрових голосувань. Я думаю, що зараз нам потрібно взяти додаток до коаліційної угоди, провести збори коаліції і проголосувати ці кадрові рішення. Думаю, що це цілком реально зробити в другій половині дня після того, як всі юридичні моменти будуть узгоджені.

Я щиро боюся, що якщо це затягнеться ще на кілька днів, то кандидати або міністри, або в прем'єри можуть змінювати свою позицію, і все це вже не смішно, тому що це не комедія "Гараж", це країна, яка вже дуже давно в глибокій політичній кризі, в якому в таких умовах влада не може бути ні ефективною, ні дієздатною. Проблему треба вирішувати, і як можна швидше", - заявила вона.

Також Сюмар зазначила, що "Народний фронт" виступає за пакетне голосування з кадрових питань.

"В даному випадку пакет потрібен для того, щоб не розбалансувати очевидно ситуацію. Ви ж знаєте, можна призначити прем'єра але не призначити уряд, а уряд це система балансів, я думаю, що у нас буде голосування пакетом", - зазначила депутат.

Нагадаємо, 10 квітня Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку з поста прем'єр-міністра, пообіцяв внести в Раду у вівторок, 12 квітня, відповідне подання.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада