Сюмар: Тимошенко і Гройсман довго домовлялися за закритими дверима

Вчора лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко і спікер Верховної Ради Володимир Гройсман довго обговорювали за закритими дверима вимоги "Батьківщини" щодо вступу в нову коаліцію
Depo.Влада
30 березня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі журналістам розповіла заступник голови фракції "НФ" Вікторія Сюмар, передає depo.ua.

"Сказати, що ми зараз можемо повністю відмовитися від співпраці з МВФ або переглядати ці курси, це може сказати тільки наступний прем'єр, тому що він буде розуміти наслідки цього. Наскільки я розумію, проблема в даному випадку не по фракціях, проблема навіть не у Гройсмані... Вони дуже багато вчора розмовляли, Юлія Тимошенко з Володимиром Гройсманом, за закритими дверима, якщо він сприймає її вимоги і він бачить, що він може бути прем'єром після прийнятих законів про різке підвищення зарплат і пенсій, у нього є для цього ресурси, після зниження тарифів і він бачить, де взяти цей ресурс, то, напевно, можна домовлятися. Якщо ні, то це об'єктивні причини, чому ці вимоги не збігаються з реальністю", - зазначила Сюмар.

Нагадаємо, що створення нової коаліції опинилося на межі зриву через те, що Тимошенко висунула нові вимоги. Зокрема, мова йде про ухвалення низки законопроектів про індексацію пенсій і зарплат, мораторій на продаж землі та зниження комунальних тарифів.

Читайте також: Чому Тимошенко зриває переформатування коаліції

Більше новин політики читайте