Сину Джемілєва не дозволяють спілкуватися із сім'єю. Під забороною навіть листи

Сину народного депутата України, лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Хайсеру, якого в 2013 році заарештували за звинуваченням у вбивстві, а нещодавно перевезли в Краснодарський край, забороняють листування з батьком, а з дружиною він може побачитися тільки під час суду
Depo.Влада
3 березня 2015 16:48
ФОТО: depo.ua
Сину Джемілєва не дозволяють спілкуватися із сім
Сину Джемілєва не дозволяють спілкуватися із сім'єю. Під забороною навіть листи

Про це depo.ua повідомив Мустафа Джемілєв.

За словами народного депутата, він не спілкувався із сином і не отримує від нього листів.

«Можливості з ним зв'язатися немає. Він під слідством, йому не дозволяється писати листи. Дружина бачила його востаннє кілька тижнів тому, приїжджала на судове засідання. Але побачення з дружиною не дали. Про які права в Росії ви говорите, вони що хочуть, те й роблять!» - розповів він, додавши, що, за словами адвоката, Хайсер у плані здоров'я і морального стану «тримається нормально».

Чим закінчилося і чи відбулося взагалі сьогоднішнє засідання суду в Краснодарі, куди Хайсера незаконно вивезли з Криму ще у вересні, Джемілєв не знає.

«Мене туди (на суд, - ред.) запрошують, але доступу немає. Цинічно так, телеграму надсилають, знаючи, що мені в'їзд у країну заборонений», - зазначив Джемілєв.

На його думку, клопотання адвоката про те, щоб справа розглядалася судом присяжних, мало що змінить.

«Присяжні що ж, будуть по-доброму? Я знаю, що ця справа на контролі у Путіна і жодних відхилень без його волі не буде. А Путін тримає мого сина в заручниках. Вони не мають права його там судити, адвокат про це заявляє, є рішення європейського суду про його звільнення з-під варти і передачу в Україну, але Росія не рахується з цим», - підкреслив народний депутат.

Тим часом родина Февзі Едемова, який загинув від руки Хайсера, залишилася в Криму. За словами Мустафи Джемілєва, він щомісяця виплачує допомогу його батькам, дружині і дитині від першого шлюбу.

Як повідомляв depo.ua, у вересні Хайсера Джемілєва, який на момент окупації півострова перебував у СІЗО, вивезли з Криму в Краснодарський край. За словами його батька, справу хочуть використати як інструмент тиску.