Сина Джемілєва вивезли з Криму

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв розповів, що його сина Хайсера вивезли в Краснодарський край із СІЗО в Криму
Depo.Влада
29 вересня 2014 10:26
ФОТО: depo.ua
Сина Джемілєва вивезли з Криму
Сина Джемілєва вивезли з Криму

Про це він сказав в коментарі УНН, передає ДеПо.

«Його зараз вивезли до Росії в Краснодарський край. Це для того, щоб нанести мені ще більшу біль. Тому що немає до нього доступу та адвокатів не допускають. Виявляється, вони будуть призначати йому адвоката», - розповів Джемілєв.

Хоча, за словами лідера кримськотатарського народу, є рішення Європейського суду з прав людини і рішення слідчих органів України про те, щоб Хайсер Джемілєв був звільнений з-під варти.

Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу Джемілєв подав позов до Європейського суду з прав людини щодо незаконного утримання його сина Хайсера під вартою владою Криму. ЄСПЛ зобов'язав Російську Федерацію звільнити з-під варти Хайсера Джемілєва. Раніше в СК РФ повідомляли, що затримання Х. Джемілєва було пов'язано з продовженням розслідування кримінальної справи, порушеної проти нього. Його звинувачують у скоєнні вбивства, незаконному зберіганні вогнепальної зброї і боєприпасів та розкраданні зброї.

32-річного Хайсер Джемілєва затримали 27 травня 2013 року на місці вбивства - у дворі його будинку в Бахчисараї. Від пострілу в голову загинув 44-річний місцевий житель, який іноді допомагав родині лідера Меджлісу.