Святошинський суд у четвер вирішить, чи допитувати Януковича

Святошинський районний суд Києва має намір 24 листопада вирішити, чи можна допитувати колишнього президента Віктора Януковича через відеоконференцзв'язок
Depo.Влада
22 листопада 2016 13:20
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні у вівторок повідомив головуючий суддя Сергій Дячук, передає Depo.ua.

Він підтвердив, що надійшла інформація від Ростовського обласного суду Росії про готовність провести відеодопит Януковича. Тоді Святошинський райсуд 21 листопада провів тестування системи відеоконференцзв'язку і заявив про її готовність до експлуатації.

Дячук додав, що 24 листопада суд вирішить питання про зміну порядку дослідження доказів і про проведення найближчим часом відеодопиту Януковича і колишнього командувача Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Станіслава Шуляка.

Нагадаємо, що  Святошинський райсуд Києва отримав повідомлення від Ростовського обласного суду Росії про можливість допиту екс-президента України Віктора Януковича в режимі відеоконференції 25 листопада. 

Допитати Януковича у режимі відеоконференції  запропонувала Генеральна прокуратура України.

23 червня Мін'юст України надіслав до мін'юсту Росії запит про проведення допиту екс-президента Віктора Януковича в режимі відеоконференції як свідка у справі про розстріл Майдану. Через кілька місяців виявилося, що мін'юст РФ втратив частину документів запиту. Українська сторона скерувала запит повторно. Цього ж дня в мін'юсті РФ повідомили, що отримали даний запит.

20 жовтня адвокат Януковича заявив, що допит його підзахисного у справі екс-"беркутівців", яких підозрюють у розстрілі Майдану, буде проходити у відкритому режимі. Однак пізніше в райсуді Ростова-на-Дону заявили, що Януковича не може бути допитано через відсутність системи відеоконференцзв'язку.

А у ГПУ напередодні заявили, що російська сторона відмовила Україні у проведенні слідчих дій з Януковичем.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада