Свідок про 20 лютого на Майдані: Ніякого Бубенчика в Консерваторії я не бачив

У будівлі Консерваторії на Майдані Незалежності 20 лютого 2014 року не було видно ніякого Івана Бубенчика з автоматом, про що сьогодні пишуть деякі ЗМІ
Depo.Влада
19 лютого 2016 14:00
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив кореспондент Михайло Багінський, який стверджує, що в цей день сам перебував у Консерваторії, передає depo.ua.

Він вважає інформацію про розстріл Бубенчиком "беркутівців" професійним "російським вкиданням".

"Єдина проблема матеріалу з моєї точки зору в тому, що 20 лютого я перебував на балконі Консерваторії на третьому поверсі і ніякого Бубенчика не бачив… Я пробув на балконі з самого початку зіткнень і до того моменту, коли "беркутівці" почали розстрілювати людей на пагорбі біля Жовтневого палацу", - написав журналіст.

При цьому він додав, що справді бачив зовсім іншого чоловіка з мисливською двостволкою, "який стріляв з-за перевернутого на балконі столу", але чув лише його постріли.

"Кого ще я бачив? Я бачив високого худорлявого чоловіка з вусами у військовій формі, з "мазепинкою" на голові. До нього молодь зверталася "Батьку", у нього в руках був, як я думаю, мисливський карабін "Сайга". Ні, він не був схожий на "Бубенчика" зовсім. Швидше за зовнішністю і конституцією - на Дудаєва", - згадує Багінський.

Він додав, що під Косерваторією було стільки журналістів, що вони б обов’язково сфотографували "мужика з автоматом", який, як стверджує сам Бубенчик, ходив між рядами "маданівців" ще й під Консерваторією і з різних сторін стріляв по "Беркуту".

Нагадаємо, що сьогодні видання Bird In Flight  опублікувало інтерв'ю з Бубенчиком, в якому він начебто визнав, що особисто стріляв у командирів "Беркуту" з будівлі консерваторії 20 лютого.  Це сталося після виходу трейлерів документального фільму про Революцію Гідності "Бранці", в якому Бубенчик каже лише про колишні наміри вбивати силовиків

Крім того, ще в лютому 2014 року Бубенчик хвалився, що стріляв по ногах "беркутівців" з одного автомата та змусив їх тікати

Згодом, depo.ua з'ясував, що Bird In Flight пов'язаний з людьми, наближеними до "сім'ї Януковича"

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада