Суслова розповіла про "важкі роздуми" над заявою про вступ до фракції БПП (ДОКУМЕНТ)

Нардеп Ірина Суслова пояснила своє рішення приєднатися до фракції БПП
Depo.Влада
30 березня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"У вирі жорсткої політичної боротьби ми забуваємо, що руйнуємо єдність країни. Для багатьох політиків власні амбіції стали важливішими за майбутнє держави. Потрібно припинити взаємопоборювання і шукати шляхи об’єднання", - написала вона.

"Розумію усю складність ситуації, у якій зараз опинилася держава через непомірні амбіції політиків. Переконана, що легкого виходу із теперішньої кризи уже немає. Це потрібно визнати та діяти. Переможе або здоровий глузд, або примітивний популізм", - додала Суслова.

Тому, за її словами, після довгих роздумів, депутатка прийняла рішення вступити у президентську фракцію партії "Блок Петра Порошенка".

"Рішення далося мені дуже не просто, бо усвідомлюю усі можливі політичні ризики. Проте, не бачу іншого шляху, окрім як об’єднання навколо Головнокомандувача держави у критичні для історії часи. Тільки в єдності вбачаю шлях виходу із політичної кризи та зміцнення безпеки держави", - написала Суслова.

Суслова розповіла про "важкі роздуми" над заявою про вступ до фракції БПП (ДОКУМЕНТ) - фото 1

У вирії жорсткої політичної боротьби ми забуваємо, що руйнуємо єдність країни. Для багатьох політиків власні амбіції ста...

Опубліковано Іриною Сусловою 30 березень 2016 р.

Нагадаємо, раніше нардеп від БПП Олексій Гончаренко підтвердив, що БПП і "Народний фронт"  намагаються створити коаліцію на двох. З цією метою ведуться переговори з позафракційними депутатами щодо їхнього повернення до складу фракцій.

Згодом про вступ до фракції БПП повідомила у кулуарах Ради Ірина Суслова. Також нардеп від БПП Мустафа Найєм повідомив, що до фракції БПП вступив і депутат Павло Кішкар. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада