Сусід Клюєва впевнений, що Онищенку дали втекти з України

Нардепу Олександрові Онищенку дали можливість утекти, бо він занадто багато знає
Depo.Влада
6 липня 2016 08:48
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив голова Радикальної партії Олег Ляшко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Що стосується ситуації по Онищенко, я переконаний, що Онищенку дали можливість утекти, бо Онищенко дуже багато знає і Онищенко – це бізнес-партнер у газових оборудках корупційних президента Порошенко", - сказав Олег Ляшко.

Він також зазначив, що бачив Онищенко у приймальні президента України Петра Порошенко: "Коли мене запрошували і інших лідерів фракції на зустріч, я бачив він виходив, він заходив, по коридорах там ходив і т.д.".

Нагадаємо, що 5 липня  Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. ГПУ уже готує підозру цьому нардепу

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко

Наразі Онищенко виїхав за кордон

Головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявив, що Онищенка оголосять у розшук не раніше, ніж за19 липня.

Довідка:  Зранку 21 червня до лідера Радикальної партії Олега Ляшка додому  прийшли з обшуком представники ГПУ, але швико зрозуміли, що помилилися адресою.  Виявилося, що їхньою метою був будинок екс-голови Адміністрації Президента, втікача Андрія Клюєва, який знаходиться поруч, за даними ГПУ, за тим же парканом.  

Ляшко виправдовувався, що будинок поряд з Клюєвим він просто орендує. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада