Сурков використовує українських політиків в темну

У мережі опублікували матеріали з пошти помічника президента Росії Володимира Путіна Владислава Суркова
Depo.Влада
24 жовтня 2016 19:25
ФОТО: depo.ua

Згідно з опублікованими матеріалами, Сурков спільно з ФСБ запустив кампанію по дискредитації української влади і розхитування внутрішньополітичної ситуації в країні, передає Depo.ua з посиланням на "ДС".

У матеріалах повідомляється, що для реалізації завдання в темну використовуються народні депутати, так зване американське лобі, - Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Світлана Заліщук та Ольга Червакова.

Крім них, задіяні і громадські міжнародні недержавні організації, журналісти, які спеціалізуються на антикорупційних розслідуваннях - Віталій Шабунін, Денис Бігус, Дмитро Гнап, Олександр Дубинський, Олексій Шалайський.

"Інформація, передана зазначеним особам, повинна бути достовірною, повною і виходити від наших іноземних джерел в Європі і США", - пише Сурков.

Зазначені в документі політики і громадські діячі неодноразово були ініціаторами скандальних викриттів за матеріалами, які були отримані від таємних джерел. Зокрема народний депутат Сергій Лещенко не заперечує, що системно отримує інформацію від російського олігарха Костянтина Григоришина.

Матеріали розмістила на своєму сайті група українських хакерів ( "КіберХунта"), де заявила про "повний контроль листування" помічника президента Росії - Владислава Суркова.

"Ми, українські патріоти" КіберХунта ", сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова", - сказано в повідомленні.

У групі зазначили, що зараз аналізують фрагменти листування Суркова з його помічником Карповим, для конспірації підписує документи псевдонімом "Павлов Микола Миколайович".

 Сурков використовує українських політиків в темну - фото 1Сурков використовує українських політиків в темну - фото 2Сурков використовує українських політиків в темну - фото 3Сурков використовує українських політиків в темну - фото 4Сурков використовує українських політиків в темну - фото 5Сурков використовує українських політиків в темну - фото 6Сурков використовує українських політиків в темну - фото 7

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада