Суддя Царевич переслідувала Автомайдан з особистих інтересів - прокуратура

Суддя Оксана Царевич, яка вчора відпустила з-під варти під заставу екс-главу фракції Партії Регіонів Олександра Єфремова, переслідувала активістів Автомайдану з особистих інтересів
Depo.Влада
26 лютого 2015 12:49
ФОТО: depo.ua
Суддя Царевич переслідувала Автомайдан з особистих інтересів - прокуратура
Суддя Царевич переслідувала Автомайдан з особистих інтересів - прокуратура

Про це повідомила прес-секретар київської прокуратури Олена Яхно, передає depo.ua з посиланням на «Украинскую правду».

«Царевич ходить на допити», - сказала вона і нагадала, що суддю підозрюють у винесенні завідомо неправосудних рішень проти активістів Автомайдану. Їй винесена підозра за ч.2 статті 375 Кримінального кодексу.

Яхно уточнила, що спочатку Царевич було оголошено про підозру кілька місяців тому. «А потім справу було перекваліфіковано, тому в лютому їй повторно було оголошено про підозру. Це тоді вона ховалася в нарадчій кімнаті, і слідчий не міг їй вручити ту підозру», - розповіла вона.

Яхно уточнила, що справа була перекваліфікована, оскільки з'ясувалося, що «у неї були особисті інтереси». Прес-секретар київської прокуратури не уточнила, про що саме йдеться, пояснивши, що «це таємниця слідства».

Крім того, вона розповіла, що на допити також ходять інші судді Печерського райсуду Сергій Вовк і Віктор Кицюк.

Як відомо, Царевич була серед тих суддів, які забирали в учасників Автомайдану права за сфальсифікованими рапортами і протоколами даішників.
Також Царевич приймала рішення щодо ув'язнення Юрія Луценка.

Крім того, вчора, 25 лютого, вона також звільнила з-під варти під заставу на підставі лінгвістичної експертизи Олександра Єфремова, якого звинувачують у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Сьогодні Царевич прибула в прокуратуру Києва у відділ за дотриманням законності.