Суддя Печерського суду тиждень ховалася від слідчих у нарадчій кімнаті

Підозрювані у злочинах судді ховаються від органів досудового розслідування
Depo.Влада
24 лютого 2015 14:32
ФОТО: depo.ua
Суддя Печерського суду тиждень ховалася від слідчих у нарадчій кімнаті
Суддя Печерського суду тиждень ховалася від слідчих у нарадчій кімнаті

Зокрема, суддя Печерського суду Оксана Царевич тиждень ховалася від слідчого у нарадчій кімнаті, розповів прокурор міста Києва Сергій Юлдашев у інтерв'ю «Главкому».

«Зараз ми пішли по суддях через Раду, тому що вони почали ховатися від органів досудового розслідування. Вдумайтеся - Царевич тиждень ховалася в нарадчій кімнаті. І слідчий не міг ні зайти туди, ні викликати її звідти. Їй носили обіди. Навіть не знаю, як вона весь цей тиждень справляла потребу», - розповів Юлдашев.
За його словами, притягнути до відповідальності суддю непросто. Доти поки Вища кваліфікаційна комісія не відсторонить його від виконання обов'язків, всі рішення, які він виносить, будуть законними. Тому й для роботи Царевич ніяких перешкод сьогодні немає.

Як повідомляв depo.ua, Оксана Царевич зараз розглядає справу екс-голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, якого звинувачують у службових зловживаннях та фінансуванні сепаратистів.

Нагадаємо, що 12 лютого генпрокурор України Віктор Шокін звернувся до народних депутатів з поданням про взяття під варту трьох суддів Печерського суду. Він просив дати згоду Верховної Ради на затримання суддів Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка. Царевич і Кицюк підозрюються у переслідуванні активістів Майдану в січні 2014 року.