Суддю Вовка неможливо буде звільнити ще 1,5 роки

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу прийняв рішення про розгляд і голосування поправки про ротацію протягом 1,5 року Членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Depo.Влада
21 вересня 2016 21:40
ФОТО: depo.ua

Про це заявила народний депутат "Об'єднання "Самопоміч" Вікторія Войціцька на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Декілька хвилин тому відбувся фактично кидок з боку колег по комітету ПЕК щодо законопроекту про Енергорегулятора! В розділі "Різне" раптово прийнято рішення про розгляд, а потім і голосування поправки про ротацію Членів Регулятора протягом 1,5 року", - написала вона.

Посилаючись на депутата від БПП Ольгу Бєлькову, Войціцька повідомила, що Олександр Домбровський (БПП) поставив правку спільну з депутатами від "Самопоміч" Левом Підлісецьким та Альоною Бабак щодо повної ротації на "підтвердження", не попередивши жодного з співавторів законопроекту.

"В результаті, остання узгоджена та компромісна комітетська версія тепер змінена. Ми щиро шукали та досягнули компромісу на минулому засіданні комітету! Але кого це цікавить, якщо завдання Банкової - зберегти Вовка", - написала Войціцька.

Таким чином, за її словами, голова НКРЄКП Дмитро Вовк, зможе зберігти всі можливості залишитись на своїй посаді.

"Для мене єдине є очевидним: сьогодні боротьба іде не за інституційну реформу регулятора, а за конкретну людину, яка забезпечує виконання програми по "деолігархізації", яка насправді є "доолігархізацією ". Інтереси звичайних українців знову нікого не цікавлять і нема чого чекати елементарної справедливісті жодному з нас", - додала вона.

Нагадаємо, 11 березня на засіданні ВККСУ на підставі клопотання генерального прокурора було ухвалено рішення про відсторонення від посади двох суддів. Водночас стосовно судді Вовка комісія прийняла рішення про повернення клопотання генеральному прокурору.

Суддя Вовк обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, - постановлення завідомо неправосудного рішення.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада