Суд звільнив генерал-майора-хабарника через неправильно складений прокурором акт

Суд відпустив засудженого до 3 років позбавлення волі начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, генерал-майора Данила Романенка, який попався на хабарі у $5 тисяч
Depo.Влада
15 липня 2015 20:33
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав журналіст Олександр Вороновський, передає depo.ua.

"Продовження рубрики "Згадати всіх". У липні 2013 на хабарі попався такий собі хєнєрал Романенко (керівник ліцею Богуна). І бути йому тоді хедлайнером усіх сайтів, бо це чи не найглухіша пора для тирнету, та на виручку прийшов Пєтя Мельник зі своїми акторськими і шпигунськими здібностями, і затьмарив усе. У підсумку, бандитські судді янукоовоща дали йому три роки, а постмайданні - рішення скасували. Від пошестей хєнєрал, напевне, без браслету і зайвого галасу десь ніжиться на сонці. Ну не зрада, нє?", - написав він.

Також він приводить витяг з Єдиного держреєстру судових рішень.

Коментуючи дане рішення суддів журналістка Аліна Стрижак написала наступне: "У липні 2013 на хабарі у 5 штук баксів попався керівник ліцею Богуна Данило Романенко. Його засудили до 3 років. І ось зараз, при новій владі, вирок скасували. Підстава - в обвинувальному акті описано, як Романенко брав хабарі, але сам акт прокурор склав неправильно". 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: суд, хабар