Прокуратура візьметься за лондонські квартири Насірова

Печерський райсуд Києва зобов’язав столичну прокуратуру розпочати розслідування щодо незадекларованої нерухомості голови Державної фіскальної служби Романа Насірова
Depo.Влада
9 грудня 2015 14:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  прес-службу Центру протидії корупції, яка оскаржувала попереднє рішення.

"Печерський райсуд зобов’язав прокуратуру міста Києва внести відомості про дії Насірова до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - кажуть у прес-службі.

"Київська прокуратура, куди перекинули нашу заяву про злочин, має внести ці відомості до Реєстру, але ми сподіваємося, що розслідувати справу будуть детективи Антикорупційного бюро, адже Насіров - їх клієнт" – пояснив Андрій Савін, юрист Центру протидії корупції.

Відповідно до чинного КК, "подання завідомо недостовірних відомостей у декларації" карається позбавленням волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, що Насіров у своїй декларації за 2014 рік не вніс жодної інформації у графі про нерухомість – там вказані прочерки.

Однак згідно з реєстром речових прав на нерухоме майно Великобританії за витягом №EGL529375 встановлено, що Насірову станом на 9 вересня 2015 року належить квартира у Лондоні. А за вказаною адресою зареєстрована компанія "Altis ltd", яка належить дружині Насірова – Катерині Глімбовській. Секретарем в компанії вказаний брат - Євген Насіров.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада