Суд зняв арешт з майна сина Авакова

Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу сторони захисту сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра і зняв арешт з його майна

Про це сьогодні під час засідання оголосив головуючий суддя, передає Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Апеляційну скаргу представника власника майна – адвоката Тарасова задовольнити частково. Постанову слідчого судді Солом'янського районного суду Києва від ... листопада 2017 року, якою задоволено клопотання детектива НАБУ, та накладено арешт на майно, що перебуває у власності Авакова, 1988 року народження, ...скасувати", – постановив суддя.

Таким чином суд зняв арешт з майна сина Авакова: трьох машиномісць у підземному паркінгу за адресою м. Київ, вул. Протасів Яр, 8, а також з квартири за адресою м. Київ вул. Протасів Яр, 8 і квартири в Харковіна вул. Мироносицька, 22.

"Постановити нову постанову, якою призначити судовий розгляд у суді першої інстанції. Постанова Апеляційного суду оскарженню не підлягає. Повне зачитування рішення суду відбудеться 26 грудня о 16:16", - оголосив суддя в залі судового засідання.

Крім того, прокурор Олександр Снєгірьов розповів, що Апеляційний суд призначив новий судовий розгляд у справі сина Авакова. За словами прокурора, санкція статті передбачає конфіскацію. Снєгірьов не зміг відповісти на питання про те, коли відбудеться розгляд справи по суті.

Нагадаємо, 15 листопада суд за клопотанням детектива НАБУ заарештував дві квартири і три паркомісця, що належать сину глави МВС Олександру Авакову.

Нагадаємо, що 31 жовтня в Харкові детективи НАБУ затримали сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова у так званій "рюкзачній справі" за підозрою у причетності до махінацій із закупкою рюказків для Нацгвардії.

Того ж дня НАБУ повідомило про підозру синові Авакова та екс-заступнику міністра МВС Сергію Чеботарю.

Прокуратура вимагала застави за Авакова-молодшого 5 млн грн.

Водночас міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не фігурує у справі навіть як свідок.

1 листопада Солом'янський райсуд Києва відпустив Олександра Авакова під особисте зобов'язання з необхідністю носіння електронного браслета і прибути в правоохоронні органи при першій необхідності. Він обрав запобіжний захід й екс-заступнику глави МВС Сергію Чеботарю також у вигляді особистого зобов'язання. На тих же умовах суд відпустив і третього фігуранта "справи рюкзаків" - керівника IТ-компанії Turboseo Володимира Литвина.

7 листопада син Авакова похвалився у мережі електронним браслетом.

Довідка: У лютому 2015 року МВС уклало договори з ТОВ "Дніпровенд" на 5 тис. рюкзаків вартістю 14,49 тис. грн та ФОП "Плигачов" на 1 тис. рюкзаків вартістю 2, 1 млн грн.

У червні 2015 року журналіст Роман Бочкала оприлюднив розслідування про те, що рюкзаки придбано через підприємства, підконтрольні міністру МВС Арсену Авакову. Проте сам Аваков заявив, що не причетний до закупівлі рюкзаків.

У липні 2015 року ГПУ відкрила кримінальне провадження за цим фактом, а у квітні 2016 року передала справу Національному антикорупційному бюро.

29 серпня 2017 року Окружний адміністративний суд Києва визнав законними дії посадових осіб МВС при закупівлі в лютому 2015 року так званих "рюкзаків Авакова" і відмовив позивачеві у скасуванні результатів відповідних конкурсних торгів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme