Суд дав справі Єфремова друге життя

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу Генпрокуратури і повернув обвинувальний акт за підозрою екс-нардепів Олександра Єфремова, Олександра Стояна та Сергія Гордієнка на новий розгляд суду першої інстанції

Таке рішення оголосив головуючий суддя Іван Мосьондз, передає кореспондент depo.ua.

"Апеляційну скаргу прокурора задовольнити. Ухвалу Печерського районного суду скасувати. Постановити нову ухвалу, якою призначити у вказаному кримінальному провадженні новий розгляд у суді першої інстанції", - оголосив рішення головуючий суддя.

Також cуддя повідомив, що рішення апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Сам Єфремов назвав рішення суду політичним. "Я ніколи не був упевнений, що суд підтримає рішення, у нас нажаль вільних судів ще немає і з'являються лише одиночні судді, які приймають рішення по закону, в основному рішення приймаються політичні", - сказав екс-нардеп.

"Поки проти мене навмисне затягують справу, бо по суті прокуратура повинна була закрити цю справу за браком доказів, але навряд чи знайдеться прокурор  який візьме на себе відповідальність ",- додав Єфремов. 

Нагадаємо, що 30 листопада 2015 року Печерський районний суд Києва вирішив повернути обвинувальний акт прокурору щодо колишніх народних депутатів Олександра Єфремова, Олександра Стояна і Сергія Гордієнка через його невідповідність чинному КПК.

Зазначимо, що 20 жовтня ГПУ завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-нардепів від Партії регіонів Олександра Єфремова та Олександра Стояна, а також екс-нардепа від КПУ Сергія Гордієнка у фальсифікації результатів голосування "диктаторських" законів і передала обвинувальний акт до Печерського районного суду столиці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада