Суд дав справі Єфремова друге життя

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу Генпрокуратури і повернув обвинувальний акт за підозрою екс-нардепів Олександра Єфремова, Олександра Стояна та Сергія Гордієнка на новий розгляд суду першої інстанції
Depo.Влада
14 січня 2016 11:38
ФОТО: depo.ua

Таке рішення оголосив головуючий суддя Іван Мосьондз, передає кореспондент depo.ua.

"Апеляційну скаргу прокурора задовольнити. Ухвалу Печерського районного суду скасувати. Постановити нову ухвалу, якою призначити у вказаному кримінальному провадженні новий розгляд у суді першої інстанції", - оголосив рішення головуючий суддя.

Також cуддя повідомив, що рішення апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Сам Єфремов назвав рішення суду політичним. "Я ніколи не був упевнений, що суд підтримає рішення, у нас нажаль вільних судів ще немає і з'являються лише одиночні судді, які приймають рішення по закону, в основному рішення приймаються політичні", - сказав екс-нардеп.

"Поки проти мене навмисне затягують справу, бо по суті прокуратура повинна була закрити цю справу за браком доказів, але навряд чи знайдеться прокурор  який візьме на себе відповідальність ",- додав Єфремов. 

Нагадаємо, що 30 листопада 2015 року Печерський районний суд Києва вирішив повернути обвинувальний акт прокурору щодо колишніх народних депутатів Олександра Єфремова, Олександра Стояна і Сергія Гордієнка через його невідповідність чинному КПК.

Зазначимо, що 20 жовтня ГПУ завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-нардепів від Партії регіонів Олександра Єфремова та Олександра Стояна, а також екс-нардепа від КПУ Сергія Гордієнка у фальсифікації результатів голосування "диктаторських" законів і передала обвинувальний акт до Печерського районного суду столиці.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада