Суд заарештував цінності та гроші Табачника у "Сбербанку"

Печерський районний суд Києва наклав арешт на дорогоцінні метали та банківські рахунки екс-міністра освіти Дмитра Табачника у "Сбербанку"
Depo.Влада
30 червня 2016 11:18
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить ухвала суду від 22 червня, пише depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Суд наклав арешт на чотири банківські рахунки Табачника.

Так, 23 жовтня суд арештував грошові кошти Табачника на 12-ти рахунках у "Сбербанку Росії", а також на двох рахунках у "Приватбанку" і "Промінвестбанку". Згідно з останньою декларацією Табачника за 2012 рік, на рахунках у банку в нього було 9,51 млн грн.

Крім того, того ж дня слідчий ГПУ просив арештувати квартиру, земельну ділянку площею 0,15 га і будинок площею 673 кв м у Козині, які 2 та 10 вересня 2015 року за дорученням екс-міністра його батько передарував його матері Аллі Табачник.

Суд першої інстанції відмовився арештовувати це майно, однак 5 листопада апеляційний суд таки наклав арешт на нерухомість.

Нагадаємо, кримінальну справу проти Дмитра Табачника відкрили 9 вересня 2015 року за фактом заволодіння державним майном в особливо великих розмірах.

Так, у 2011-2013 роках він разом із представниками ТОВ "Ріотрейд", ТОВ "САН11", ТОВ "Видавничий дім Прадес", ТОВ "БК "Артбуд" та ТОВ "Укр Буд Менеджмент" заволоділи держмайном, що перебувало у сфері управління Міносвіти загальною вартістю понад 35 млн грн: будівлі на бульвар Тараса Шевченка, 27-а і на вул. Сагайдачного, 37 у Києві.

У жовтні 2015 року року ГПУ програла суд щодо повернення державі будівлі на бульварі Т. Шевченка, 27-а.

У квітні цього року Вищий господарський суд України направив справу на новий розгляд, який мав відбутися 15 червня.

Судові розгляди повернення будівлі на вул. Сагайдачного, 37 також тривають.

19 червня 2015 року Табачник був оголошений в розшук.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада