Суд за позовом "няші" Поклонської про заборону Меджлісу перенесли на тиждень

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму 10 березня переніс засідання за позовом російської прокуратури Криму про заборону діяльності Меджлісу кримських татар на півострові
Depo.Влада
10 березня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава ЦВК Курултаю кримських татар Заїр Смедляєв, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

"Адвокат подав клопотання про те, щоб перенести засідання, оскільки він не встиг ознайомитися з матеріалами справи. Там великий об'єм, з яким потрібно ознайомитися. Суд клопотання задовольнив. Наступне засідання суду відбудеться 17 березня о 9:30", - сказав Смедляєв.

7 березня захисту Меджлісу передали документи за позовом, ініційованим призначеною Москвою прокурором Криму Наталією Поклонською. Таким чином, до наступного засідання залишалося менше трьох діб на ознайомлення з матеріалами справи, які налічують більше 600 сторінок.

Верховний суд Криму, підконтрольний Росії, приступив до розгляду позову про заборону Меджлісу кримськотатарського народу. На першому засіданні 3 березня звинувачення зажадало долучити до справи папку документів, які, за версією російського слідства, підтверджують, що дії представницького органу кримських татар є "протиправними та екстремістськими". 

Керівники Меджлісу прогнозують, що, швидше за все, суд задовольнить вимоги прокуратури. В ООН закликали Російську Федерацію не допустити закриття Меджлісу кримськотатарського народу в Криму. Євросоюз також висловив стурбованість намірами заборонити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу.

Кримська правозахисна група звернулася до міжнародних організацій із заявою про неприпустимість заборони Меджлісу кримськотатарського народу в Криму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада