Суд за 15 хвилин поновив на посаді недолюстрованого урядовця часів Януковича

Київський апеляційний адміністративний суд поновив на посаді екс-заступника міністра молоді та спорту України, регіонала, який потрапив до списку осіб, що підлягають люстрації, Євгена Головіна
Depo.Влада
29 березня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, передає depo.ua.

"Інформую громадськість про те, що Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Головіна Євгена Анатолійовича та прийняв рішення поновиnb заступника міністра молоді та спорту України часів правління Януковича, за сумісництвом керівника одного з обласних молодіжних осередків "Партії регіонів", який знаходиться у реєстрі осіб, що підлягають люстрації, на посаді заступника міністра молоді та спорту. Від фінансового відшкодування, яке вимагав раніше, Головін нібито відмовився", - написав Даневич.

На його думку, викликає підозру тривалість судового засідання - 15 хвилин. Даневич припустив, що це може бути пов'язано з тим, що рішення суду було підготовлено заздалегідь.

"Суд як суд... Показовим є те, що судове засідання, яке розпочалось о 10.25 год., о 10.40 год. вже закінчилось. Рішення було готове (заздалегідь?). Але будемо разом з громадськістю робити все, щоб не допустити реваншу регіоналів", - написав він.

Інформую громадськість про те, що Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Головіна Євгена Анатолійо...

Опубліковано Миколою Даневичем 29 березень 2016 р.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада