Суд відхилив позов Олександра Януковича до Геращенка, який звинуватив його у розстрілах на Майдані (ДОКУМЕНТ)

Печерський суд Києва дозволив Антону геращенко припускати, що син колишнього президента України Олександра Януковича причетний до розстрілів на Майдані
Depo.Влада
14 вересня 2015 19:11
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомив прес-секретар Олександра Януковича Юрій Кірасир, передає depo.ua.

"3 вересня 2015 року Печерський суд Києва своїм рішенням підтвердив відсутність будь-яких фактів причетності Олександра Януковича до розстрілів на Майдані", - зазначив він.

Суд визнав непричетним Олександра Януковича до розстрілів на Майдані (ДОКУМЕНТ) - фото 1

За його словами, у своєму рішенні суд вказав, що звинувачення, висловлені на прес-конференції радником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенко, є припущенням, з використанням мовно-стилістичних особливостей (вживання гіпербол, алегорії, сатири)", яке "неможливо перевірити на предмет відповідності дійсності, оскільки воно не містить фактів".

Суд визнав непричетним Олександра Януковича до розстрілів на Майдані (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Згідно з копією рішення суду, яку виклав прес-секретар в січні 2015 року, Олександр Янукович звернувся в суд з позовом до Міністерства внутрішніх справ України про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування інформації про його причетність до розстрілів на Майдані.

Суд визнав непричетним Олександра Януковича до розстрілів на Майдані (ДОКУМЕНТ) - фото 3

Мова йшла про те, що 18 листопада 2014 року, на той момент ще радник глави МВС Антон Геращенко, виступаючи на офіційній прес-конференції "Рік після Майдану. Підсумки розслідування масових вбивств і резонансних злочинів", заявив: "На сьогоднішній момент практично вся картина ясна. Ми чітко розуміємо, що за організацією масових вбивств стоїть президент Янукович, його син - Олександр Янукович. Без їх команди неможливо було б застосування вогнепальної зброї співробітниками міліції".

Суд визнав непричетним Олександра Януковича до розстрілів на Майдані (ДОКУМЕНТ) - фото 4Суд визнав непричетним Олександра Януковича до розстрілів на Майдані (ДОКУМЕНТ) - фото 5

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua