Суд визначиться щодо реєстрації Онищенка перед відкриттям виборчих дільниць

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду з 10 години ранку розглядає апеляцію ЦВК на рішення Шостого адмінсуду Києва, який зобов'язав комісію зареєструвати Олександра Онищенка кандидатом у депутати

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на "5 канал".

Адвокати Онищенка заявили відвід колегії суддів, мотивуючи це тим, що раніше ця ж колегія суддів відмовила блогеру Анатолію Шарію в реєстрації кандидатом.

"Обставини політичного переслідування не враховувалися судом при прийнятті того рішення. Тому цілком очевидно, що ми не хочемо, щоб колегія була скована своїм же рішенням при прийнятті вже нашого рішення", - заявив адвокат Онищенка Олег Іщенко.

Водночас представник ЦВК Андрій Краснощок попередив, що "затягування розгляду цієї справи тягне за собою наслідки щодо зриву проведення виборів у 93-му виборчому окрузі".

Після нарадчої кімнати колегія суддів відмовила у задоволенні клопотання адвокатів Онищенка щодо свого відводу. Однак відповідно до вимог процесуального законодавства, тепер інший суддя має підтвердити правомірність цього рішення.

"Рішення стосовно реєстрації кандидатом у народні депутати Олександра Онищенка мають повідомити за дві години до початку виборів, це шоста година ранку. Коли розпочнуть розгляд справи по суті, також невідомо. Ймовірно, що це буде вночі", - зазначила журналістка.

Нагадаємо, 26 червня Верховний суд визнав правомірною відмову ЦВК в реєстрації Онищенка.

5 липня Верховний Суд повторно визнав правомірною відмову ЦВК у реєстрації нардепа Олександра Онищенка кандидатом на виборах до Верховної Ради.

18 липня Шостий апеляційний суд Києва дозволив депутату-втікачу Олександру Онищенку балотуватися на виборах до Верховної Ради.

ЦВК заявила, що оскаржить це рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook