Суд випустив на свободу нападників на Тетяну Чорновол

Бориспільський міськрайонний суд Київської області випустив на свободу винних у побитті відомої української журналістки, народного депутата Тетяни Чорновол
Depo.Влада
7 квітня 2015 05:42
ФОТО: depo.ua
Суд випустив на свободу нападників на Тетяну Чорновол
Суд випустив на свободу нападників на Тетяну Чорновол

Про це depo.ua повідомили у прес-службі партії "Народний фронт".

Вчора суд звільнив виконавців злочину - Романа Залюбовського та Сергія Котенка.

За словами адвоката Чорновол, максимальна міра покарання за такі злочини становить п'ять років ув'язнення. Суд призначив Котенку міру покарання 1 рік, 3 місяці та 10 днів, а щодо його спільника Залюбовського було застосовано закон про амністію за 2014 рік. Після цього їх звільнили з-під варти прямо у залі суду.

"Суд не взяв до уваги жодних доводів адвокатів потерпілої про те, що даний злочин замовили представники вищого ешелону колишньої влади. Також суд проігнорував те, що побиття Тетяни Чорновол було пов'язане з подіями на Майдані та її активною журналістською, громадською та політичною діяльністю", - йдеться у повідомленні.

У політсилі заявили, що готуються подати апеляцію.

"Такі рішення суду, коли з-під варти випускають небезпечних злочинців, хабарників і корупціонерів, ганьблять всю судову систему і мають піти у минуле. "Народний фронт" в жодному разі не хоче здійснювати тиск на рішення суду, але ми хочемо бути переконані в тому, що українська судова система позбавляється ганебної практики ухвалення неправосудних рішень", - наголошують у партії.

"Народний фронт" також вимагає від Генеральної прокуратури довести розслідування справи про побиття Тетяни Чорновол до логічного кінця і встановити замовників злочину.