Російський суд хоче заборонити адвокатам Савченко писати у соцмережах

Донецький міський суд Ростовської області застеріг адвокатів української льотчиці і народного депутата Надії Савченко від коментарів у соцмережах під час процесу
Depo.Влада
1 жовтня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua

"Вважаю за необхідне попередити адвокатів, що вважаю небажаним коментарі про хід процесу в соціальних мережах", - сказав суддя, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Адвокат Микола Полозов заперечив, що це жодним чином не заважає ні роботі суду, ні захисту підсудної. Однак суддя знову заявив про небажаність публікацій із залу суду в Інтернеті.

Сьогодні суд продовжив роботу допитом "потерпілого" громадянина України, який зараз живе Санкт-Петербурзі, Геннадія Таллаєва. Як і інші троє опитаних жителів селища Металіст Луганської області, які групою покинули обстрілювали артилерією селище, він заявив, що бачив в лісопосадці неподалік від обстрілюваного блокпоста російського журналіста з відеокамерою.

Нагадаємо, що на попередніх засідання суд Савченко розповіла про подробиці свого полону і вивезення в Росію

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар"  влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України.  10 червня Московський міський суд продовжив арешт Савченко до 30 вересня 2015 року. Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.