Суд відмовився від відеодоказу алібі Савченко

Суд у російському Донецьку відмовився долучити до справи матеріали експертизи з відеороликом, який доводить алібі української льотчиці і народного депутата Надії Савченко, звинуваченої у вбивстві російських журналістів
Depo.Влада
16 грудня 2015 12:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Медиазону".

Залучення відповідних документів з Генпрокуратури України обвинувачення знаходить необгрунтованим:

"Адвокат Новиков не є об'єктом міжнародної правової допомоги між Росією і Україною. Той факт, що він внесений до єдиного реєстру адвокатів України, не дає йому повноважень витребувати будь-які документи там і просити долучити їх до справи", - пояснили в суді.

Наголошується, що експерт Макєєв встановив, що дата зйомки Савченко в полоні у сепаратистів - 16 червня 2014 року, що на добу раніше загибелі кореспондентів під обстрілом, до якого начебто була причетна Савченко.

"Це якось неправильно! Тобто висновок, який дає мені алібі, ви не хочете долучити?!", - заявила Савченко.

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада