Суд відмовив у відводі слідчого у справі Корбана. Захист заявив відвід судді

Захист лідера УКРОПУ Геннадія Корбана заявив відвід слідчому, який є членом слідчої групи у кримінальному провадженні щодо політика
Depo.Влада
5 листопада 2015 10:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявила адвокат Оксана Томчук під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу Корбану, передає depo.ua.

За словами захисника, слідчий неодноразово порушував чинний КПК під час двох "незаконних" затримань Корбана.

При цьому Томчук зазначила, що слідчий за будь-яку ціну хоче утримувати їхнього підзахисного під вартою. Тому, вважає адвокат, є всі підстави вважати слідчого упередженим.

У свою чергу, прокурори зазначили суду, що слідчий Євген Скуба, не бере участь у розгляді клопотання щодо застосування запобіжного заходу у вигляді арешту Корбану. Тому, на думку представників держобвинувачення, заява захисту не стосується цієї справи і не підлягає задоволенню.

Суддя, повернувшись із нарадчої кімнати, вирішила не задовольняти клопотання про відвід Скуби.

Після цього Томчук заявила клопотання про відвід слідчого судді через упередженість.

Через 15-20 хвилин автоматизована система документообігу визначить іншого слідчого суддю, який розгляне відвід судді Цокол.

Нагадаємо, наразі лідера партії УКРОП Геннадія Корбана доставили до Печерського райсуду Києва, де спробують обрати для нього запобіжний захід. 

Зазначимо, вчорашнє судове засідання, де мали обрати запобіжний захід Геннадію Корбану закінчилося, фактично так і не розпочавшись. Це сталося тому, що на судове засідання так і не з'явилася сторона захисту

Вранці 3 листопада закінчився 72-годинний строк затримання Корбана, після чого його було звільнено в залі суду в м. Чернігові, проте він був відвезений до Києва, де йому пред'явили нове звинувачення. В УКРОПі пов'язують нову справу проти Корбана з виборами у Дніпропетровську.

31 жовтня СБУ і ГПУ почали спецоперацію з розслідування діяльності Геннадія Корбана. Його підозрюють в організації злочинної групи, яка викрадала людей. Також Корбана підозрюють у розкраданні 40 млн грн, зібраних для волонтерів АТО.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада