Насірову не вдалося заблокувати конкурс із призначення Нефьодова

Окружний адміністративний суд Києва відмовив колишньому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову у клопотанні про призупинення конкурсів на обрання голів податкової та митної служб, на які мають розділити ДФС

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів України.

Водночас засідання у справі за позовом Насірова про скасування конкурсів на голів Державної податкової та Державної митної служб, на які мають розділити ДФС під час реформи, відбудеться 6 травня.

«Міністерство фінансів вважає позовні вимоги колишнього керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова щодо оголошення конкурсів на посади очільників нової Державної митної служби (ДМС) та Державної податкової служби (ДПС) є безпідставними», — повідомили у Мінфіні.

Також у Мінфіні зазначили, що сам конкурс на голів служб триває. Так, наразі пройшов перший етап тестування, за підсумками якого сформовано перелік з 11 претендентів на посади голів митної та податкової служб. До процесу перевірки тестів, які проходитимуть кандидати, долучили представників бізнесу та експертів.

Нагадаємо, 11 квітня екс-голова ДФС Роман Насіров в черговий раз програв суд проти лікаря Інституту кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска Максима Соколова і тепер повинен виплатити йому компенсацію у розмірі 13 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна