Суд відмовив Савченко в експерименті: розгледіти людей на відстані 3 км

Суд у російському Донецьку відмовив захисту української льотчиці і народного депутата Надії Савченко у проведенні слідчого експерименту
Depo.Влада
30 вересня 2015 13:28
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу 112 сказав адвокат Микола Полозов, передає depo.ua

"Захист просив суд провести слідчий експеримент: пробратися на високу місцевість, з якої з відстані 3 км в бінокль розгледіти щось. Справа в тому, що Савченко звинувачують у тому, що вона зійшла не телекомунікаційну вишку і спеціально скорегувала вогонь по мирних мешканцях на відставні 2,5 км", - пояснив адвокат.

Він додав, що під Москвою вже ставили подібний експеримент, тоді з високої точки на відстані в 2 км побачили в бінокль лише чорні цятки.

За словами Полозова, прокуратура була проти такого експерименту, бо чекає, щоб зіпсувалася погода, і його вже неможливо було провести.

Нагадаємо, що вчора на суді Савченко розповіла, як  про власне затримання і про те, що відбувалося, коли її привезли до Росії.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар"  влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України.  10 червня Московський міський суд продовжив арешт Савченко до 30 вересня 2015 року. Їй загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua