Суд відклав засідання щодо апеляції у справі Януковича

Київський апеляційний суд відклав розгляд апеляції на вирок колишньому президенту України Віктору Януковичу у справі про держзраду для призначення запасного судді у справі

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Громадське".

На засіданні були присутні семеро адвокатів колишнього президента: Богдан Біленко, Олександр Байдик, Олександр Горошинський, Юрій Рябовол, Віталій Сердюк, Ігор Федоренко, Адріана Фозекош. Сам Віктор Янукович на засідання традиційно не з’явився, хоча, за словами судді, його повідомили про суд належним чином.

Наступне засідання призначили на 15 липня.

Нагадаємо, 13 червня повідомлялося, що Київський апеляційний суд розпочав розгляд апеляції на вирок колишньому Президенту Віктору Януковичу.

Довідка: у січні суд Києва визнав екс-президента України Віктора Януковича винним у державній зраді. Його засудили до 13 років позбавлення волі.

Адвокат Регіонального центру надання безкоштовної вторинної правової допомоги міста Києва Іван Ангелін, призначений екс-президентові Януковичу в справі Майдану, у вересні 2018 року Кваліфікаційною дисциплінарною комісією адвокатури міста Києва був позбавлений права займатися адвокатською діяльністю з поясненням, що Ангелін "замість захисту клієнта працював не на його боці і не в його інтересах, а сприяючи отриманню прокуратурою в найкоротші строки рішення проти клієнта".

У березні 2019 року Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури скасувала це рішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна