У Запоріжжі невідомі намагалися захопити місцеве обленерго

З десяток осіб мали намір потрапити до офісу, де розташовані фінансовий та юридичний департаменти енергетичної структури
Depo.Влада
28 квітня 2015 09:23
ФОТО: depo.ua

Керівництво "Запоріжжя обленерго" пов'язує це зі зборами акціонерів, які намагались провести минулого тижня. Тоді учасники зібрання опинились в оточенні бійців із полку "Дніпро-1", а рішення на зборах були ухвалені з порушенням більшості процесуальних норм, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

За словами керівників компанії, за годину після початку робочого дня невідомі намагались увійти до офісу "Запоріжжя обленерго", де, зокрема, розташовані фінансовий та юридичний департаменти.

Жодних документів, які підтверджували б право цих людей перебувати на території структури, службі безпеки компанії не надали.

Спробу чужинців пройти на територію керівництво обленерго пов'язує зі зборами акціонерів, які мали відбутися в Запоріжжі минулого тижня. Зібрання проходило під шаленим тиском.

Спочатку до міліції надійшло повідомлення про замінування, а потім площу навколо будівлі блокували бійці батальону "Дніпро-1", які не мали права залишати місце дислокації. Після того, як збори були зірвані, якісь люди почали просто неба заповнювати протоколи.

Одним з ключових питань порядку денного тоді було переобрання наглядової ради товариства. Засідання відбувалося без реєстру та за присутності лише одного акціонера. Результати зборів, які в енергетичній структурі вже назвали "фейковими", оскаржують в суді. Водночас, у "Запоріжжя обленерго" не виключають ймовірності подальших спроб рейдерського захоплення структури. Представники Фонду держмайна, яких вдалося помітити поміж людей, що намагалися потрапити всередину, пояснити, що тут відбувається, не хочуть.