Мосійчук приїхав на суд (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні в Апеляційному суді Києва знову розглядають скаргу на арешт народного депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука
Depo.Влада
13 жовтня 2015 10:25
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, це вже четвертий розгляд скарги "радикала" в Апеляційному суді. Попередні три рази розгляд справи відкладався.

На засідання був доставлений і сам Мосійчук, який заявив, що стан здоров'я дозволяє йому бути присутнім на судовому розгляді.

Мосійчук приїхав на суд (ОНОВЛЕНО) - фото 1

"Суд заслуховує начальника медичного пункту відділу забезпечення досудового слідства СІЗО СБУ Даниленко, який за результатами огляду Мосійчука 05.10 засвідчив, що він може утримуватись під вартою", - розповіли у прес-службі.

Суд вчетверте взявся за розгляд скарги Мосійчука (ОНОВЛЕНО) - фото 1

Захист "радикала" стверджує, що цей висновок Даниленка прямо суперечить висновкам огляду Мосійчука 7 жовтня старшим медпрацівником інституту ім. Шалімова та висновкам працівників лікарні швидкої медичної допомоги, де наразі знаходиться Мосійчук.

Нагадаємо, 8 жовтня Ігор Мосійчук був госпіталізований із зали Апеляційного суду Києва при розгляді апеляції на його арешт.

Тоді Мосійчук вирішив припинити голодування через погіршення стану здоров`я.  Також був зібраний консиліум лікарів, який встановив діагноз нардепу та призначив лікування. 

Більше новин політики читайте у розділі Влада.depo.ua

Мітки: суд, мосійчук