Суд в нарадчій кімнаті визначає підсудність російських ГРУшників

Колегія суддів Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ вийшла в дорадчу кімнату для визначення підсудності у справі офіцерів ГРУ Олександра Алесандрова та Євгена Єрофеєва
Depo.Влада
15 жовтня 2015 16:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Українські новини.

Під час засідання прокурор Руслан Кравченко просив суд направити кримінальне провадження в Голосіївський районний суд міста Києва.
Він пояснив, що підозрювані перебувають в ізоляторі тимчасового утримання СБУ, який розташований у Києві. До того ж, за його словами, більшість постраждалих в цій справі проживають у столиці.
Крім того, додав прокурор, кримінальне провадження неможливо розглядати в Новоайдарському районному суді Луганської області, оскільки там проводиться антитерористична операція.
У той же час, захисник Оксана Соколовська зазначила, що клопотання прокуратури і суду не підлягає задоволенню. На її думку, справу треба направити до Печерського районного суду Києва, де розміщена Головна військова прокуратура.

Нагадаємо, що двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва - взяли у полон 16 травня біля міста Щастя на Луганщині. Їм висунуто підозру в тероризмі. Також встановлено, що бригада затриманих воювала в Чечні та Косово

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua