Суд у справі про хабарництво Мосійчука знову перенесли

На засідання Печерського райсуду не з'явилися ні сам Ігор Мосійчук, ні його захисник
Depo.Влада
13 квітня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

В суді депутата від Радикальної партії Ляшка попросили  довести, що він був відсутній з поважних причин, при цьому наступне засідання у справі призначили на 20 травня, передає depo.ua.

Народний депутат письмово повідомив суд, що саме в цей час братиме участь в засіданні комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності з доповіддю про незаконний видобуток бурштину.

Раніше Мосійчук відмовився від послуг трьох адвокатів, в генпрокуратурі назвали це затягуванням справи. Для свого захисника нардеп попросив перекласти всі матеріали справи шрифтом Брайля, оскільки адвокат має вади зору.

Нагадаємо, у вересні 2015 року Верховна Рада схвалила притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Мосійчука за поданням генерального прокурора через розслідування можливого скоєння Мосійчуком тяжких злочинів.

Під час розгляду цього питання на засіданні Ради Генпрокуратура оприлюднила кілька епізодів відео, на якому була зафіксована передача хабара Мосійчуку (депутат озвучив, що за запит необхідно заплатити 10-15 тис. доларів, за звернення - 3-5 тис. доларів, а в кінці відео була продемонстрована передача грошей Мосійчуку).

У листопаді 2015 року Вищий адміністративний суд скасував постанову Ради про зняття недоторканності з Мосійчука, а в березні Вищий спеціалізований суд визнав незаконним затримання Мосійчука в будівлі парламенту у вересні 2015 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада