Суд у справі Мосійчука перенесли на 7 грудня

Суд щодо відводу процесуального керівника у справі Ігоря Мосійчука через неявку прокурора перенесли на 7 грудня
Depo.Влада
25 листопада 2015 19:33
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомила прес-служба народного депутата Ігоря Мосійчука, передає depo.ua.

"Сьогодні в Печерському суді розглядають відвід процесуального керівника у справі Ігоря Мосійчука - прокурора Наливайка. Рішення не було прийнято, оскільки сам Наливайко не з'явився. У зв'язку з цим судове засідання щодо даного клопотання перенесено на 16:30 7 грудня. Головуючий суддя - Карабань. Своєю неявкою прокурор Наливайко демонструє явну неповагу до суду, небажання брати участь у процесі і повну зневагу до сторони захисту Ігоря Мосійчука", - написала прес-служба.

Також вже раніше на 7 грудня було призначено судове засідання щодо розгляду клопотання захисників Ігоря Мосійчука стосовно відводу генерального прокурора Шокіна і старшого слідчого у справі Кизя. Головуюча суддя - Литвинова.

"І Карабань, і Литвинова вже брали участь у судових засіданнях у справі народного депутата Ігоря Мосійчука. Прийняті ними рішення не можна назвати справедливими. Але заявити відвід для фігурантів сторони обвинувачення, які брали участь у порушенні закону і тортурах, - справа принципу", - додають у прес-службі.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада