Суд у справі Корбана оголосив перерву на 3 години

Суддя Печерського суду у справі лідера партії Укроп Генадія Корбана оголосила перерву на 3 години для вивчення матеріалів справи захисниками
Depo.Влада
5 листопада 2015 19:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

"Суд оголошує перерву на 3 години для ознайомлення з матеріалами справи захисниками Корбана",- сказала суддя.

Нагадаємо, що Корбан був затриманий вранці 31 жовтня. Під час обшуків у приміщеннях партії УКРОП в Дніпропетровську було вилучено близько 1,5 млн грн, печатки фіктивних фірм, зброю, засоби спостереження та прослуховування.

Корбану висунули підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України – ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна), ч. 1. ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 255 (створення організованої злочинної організації).

3 листопада силовики вивезли його прямо із зали суду в Чернігові. Захист Корбана заявив про викрадення і подав відповідну заяву. Однак, згодом в ГПУ заявили, що політик у Києві, з ним проводять слідчі дії. Сьогодні Печерський районний суд Києва продовжив розгляд справи.

Сторона обвинувачення подала клопотання щодо того, щоб проводити судове засідання у закритому режимі, аби уникнути витоку секретної інформації.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.