Суд у справі "діамантових прокурорів" перенесли на 10 березня

Суд у справі "діамантових прокурорів" - колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, екс-першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна - перенесено на 10 березня через неявку представників обвинувачення
Depo.Влада
7 березня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Це, як сказав мій захисник, неповага до суду, до мас-медіа, до суспільства, оскільки засідання, як я сказав, було призначене заздалегідь, до того як було перенесено вихідний день, тому вони б мали прийти", - сказав Корнієць після засідання.

На його думку, сторона обвинувачення не з'явилася на засідання, оскільки не має доказів провини.

"Жодного доказу немає у вчиненні мною або моїм колегою злочинів", - заявив Корнієць.

Він вважає, що таким чином прокуратура вирішила "максимально відтягувати" розгляд провадження у суді, щоб "ганьба їхня була видна якомога пізніше".

Нагадаємо, що 4 березня старшим групи прокурорів у справі "діаментових прокурорів" визначено Сакварелідзе, на якого покладено обов'язок керувати діями інших прокурорів у цьому кримінальному провадженні.  Він вже виступив з вимогою негайного призначення всіх поданих кандидатур на відповідні посади в ГПУ.

6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Згодом їх відпустили під заставу, а на слідчих, які займаються цією справою, посилився тиск

Більше новин політики читайте на Depo.Влада