UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Суд у Гаазі відмовив Росії у перегляді позову "Приватбанку"

Постійна палата арбітражного суду в Гаазі відмовила Росії у вимозі перегляду питань юрисдикції та порушення зобов'язань за позовом "Приватбанку" щодо втрачених активів в Криму

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на пресслужбу банку.

"Приватбанк" радий повідомити, що 12 вересня Постійна палата арбітражного суду в Гаазі у справі про захист інвестицій проти Російської Федерації, відмовила Російській Федерації у вимозі перегляду вирішених питань юрисдикції виробництва і порушених зобов'язань, як зазначено в проміжному арбітражному рішенні від 24 лютого 2017 року і частковому арбітражному рішенні від 4 лютого 2019 року", – повідомили у банку.

Зазначається, що справу в арбітражі було розпочато "Приватбанком" 13 квітня 2015 року за порушення РФ зобов'язань щодо "Приватбанку" за активами в Криму за угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, укладених між Україною і РФ. Російська Федерація не брала участь у справі до винесення арбітражним судом зазначених рішень. Зараз Російська Федерація призначила своїх представників в суді і виробництво продовжить свій перехід до наступного етапу.

Нагадаємо, що 15 лютого 2019 року Гаазький арбітраж ухвалив рішення на користь державного "Приватбанку". Тоді постійна палата третейського суду в Гаазі підтвердила свою юрисдикцію в позові "Приватбанку" проти Росії, в якому український банк вимагає відшкодувати 1 млрд доларів (24 млрд грн) за втрачене через анексії Криму майно і активи.

У той же час Гаазький арбітраж відклав ухвалення рішення про розмір компенсації, яку Росія повинна виплатити "Приватбанку", на наступні етапи слухань цієї справи.

Третейський суд в Гаазі виніс одноголосне рішення про те, що Росія несе відповідальність за порушення прав українських інвесторів і повинна відшкодувати їх компаніям збитки за анексію Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook