Суд розпочав засідання за позовом Мельничука проти Шокіна

Печерський суд Києва почав повторне попереднє слухання за позовом народного депутата України Сергія Мельничука проти генерального прокурора України Віктора Шокіна про захист честі і гідності та ділової репутації
Depo.Влада
20 липня 2015 15:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

"В цьому суді ми намагаємося довести, що саме прокурори слідчі і ГПУ звинуватили мене безпідставно і цим ... затронули мою честь і гідність ", - заявив журналістам Мельничук. 

"Судове засідання оголошується продовженим. Із запізненням починається судове засідання у зв'язку з несвоєчасним прибуттям в зал судового засідання позивача Мельничука", - повідомила суддя Наталія Васильєва.

На суді також присутні представник відповідачів та один із відповідачів прокурор Андрій Зубко. Водночас відсутній відповідач у справі генпрокурора Віктор Шокін.

Нагадаємо, Сергій Мельничук подав позов проти Віктора Шокіна  ще в травні цього року.

Раніше повідомлялось, що 3 червня Верховна Рада за запитом Генпрокуратури позбавила Мельничука депутатської недоторканності, але відмовила в його арешті. Одна зі статей, щоінкримінуються Мельничуку - створення злочинної організації. Генпрокурор зазначив, що нардепу загрожує довічне ув'язнення.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.