Суд "риється" в окопах і в речах Савченко

Суддя Донецького суду Ростовської області продовжує зачитувати вирок у справі української льотчиці і нардепа Надії Савченко. Наразі йдеться про окопи на полі бою і речі, знайдені в української бранки під час полону
Depo.Влада
21 березня 2016 18:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Медіазону".

Зокрема, зачитуються висновки експертиз щодо карт Савченко і карт місцевості в районі міста Щастя, перерахування виявлених за допомогою космознімків окопів, знарядь і техніки, протоколи огляди різних дисків з матеріалів справи.

Оголошується протокол огляду речей Савченко: її блокнота, рюкзака, посвідчень та іншого.

Суддя також читає протоколи огляду і показання полонених українців, перераховує відеофайли і речові докази.

Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області з 10 ранку оголошує вирок українці Надії Савченко.  Савченко приїхала підтримати делегація з України, зокрема 10 нардепів. Після перерви їх не пустили на засідання  Вже є неофіційні повідомлення про намір суду визнати Савченко винною.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. Російські прокурори вимагають для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад