ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд призупинив конкурс на посади в НКРЕКП

Суд призупинив конкурс на дві посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Depo.Влада
16 травня 2018 22:12
ФОТО: depo.ua

Рішення Окружного адміністративного суду Києва оприлюднила на своїй сторінці в Facebook народна депутатка Ольга Бєлькова, передає Depo.ua.

"Згідно із заявою позивача Антона Гудаченко (кандидат на посаду НКРЕКП, якому відмовили по причині відсутності стажу 5 років в енергетиці) суддя окружного адміністративного суду Шевченко Н.М. вирішив, що комісія із добору кандидатів має зупинити свою роботу повністю до вирішення спору за можливою поданою заявою по суті", - написала вона.

"Тобто, заяви про те, що нібито порушені права заявника ще немає. Але суд не довго думаючи, і не сильно інформуючи інших зацікавлених або відповідальних сторін вирішив: що почекає та реформа. Хай почекає регулятор, ліцензіати, політики та прості громадяни та 20 кандидатів, які беруть участь у другому конкурсі", - заявила депутат.

"З хорошого - рішення суду ніяк не впливає на перший конкурс, який вже проведено. У Президента вже є 10 кандидатур, із яких можна обрати необхідних 5 кандидатів. Принаймні, роботу регулятора у майже оновленому складі можна розблокувати", - додала Бєлькова.

Загалом на посади членів Нацкомісії з тарифів має бути призначено 7 осіб.

Нагадаємо, раніше Адміністрація президента офіційно затвердила список перших десяти кандидатів на нових членів НКРЕКП.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада