Суд визнав, що Яценюк був не правий, звільнивши голову МОЗ Мусія

Окружний адмінсуд Києва визнав, що розпорядження Кабміну про відсторонення Олега Мусія від обов'язків міністра охорони здоров'я не відповідає законодавству
Depo.Влада
23 грудня 2014 21:20
ФОТО: depo.ua
Суд визнав, що Яценюк був не правий, звільнивши голову МОЗ Мусія
Суд визнав, що Яценюк був не правий, звільнивши голову МОЗ Мусія

Про це «Українським новинам» повідомив адвокат Мусія Олег Спіженко, передає depo.ua.

«Суд дійшов висновку, що відсторонення Мусія з посади міністра охорони здоров'я не передбачено чинним законодавством, але в позові (з вимогою захисту визнати розпорядження Кабміну незаконним) відмовили, оскільки Кабмін сам виправив свою помилку і розпорядження скасував 3 грудня», - сказав він.

За словами Спіженка, захист не задоволений цим рішенням суду, оскільки, на його думку, суд повинен визнати незаконність розпорядження, але ухилився від такого висновку.

Спіженко стверджує, що захист оскаржуватиме це рішення, вимагаючи, щоб суд визнав розпорядження Кабміну незаконним.

Нагадаємо, що 1 жовтня Кабінет Міністрів відсторонив міністра охорони здоров'я Олега Мусія від виконання обов'язків і підтримав звернення до Генеральної прокуратури з приводу бездіяльності керівництва МОЗ при закупівлі ліків. Пізніше Мусій оскаржив своє усунення з посади в суді.

На минулих парламентських виборах Мусій виграв в окрузі №124 у Львівській області як самовисуванець і увійшов до фракції «Блок Петра Порошенка».

Відомо, що міністром охорони здоров'я в новому Кабміні призначений Олександр Квіташвілі, який змінив грузинське громадянство на українське.