Суд повернув заяву Холодницького щодо справи Мартиненка

Суд повернув заяву керівника САП Назара Холодницького про перегляд рішення суду про відвід прокурора Андрія Перова у справі екс-депутата Миколи Мартиненка

Про це йдеться у повідомленні САП у Facebook, повідомляє Depo.ua.

"Колегія суддів Шевченківського районного суду Києва не розглянула заяву керівника САП Назара Холодницького щодо перегляду рішення про відвід прокурора у кримінальному провадженні за обвинуваченням низки осіб, у тому числі екс-народного депутата Миколи Мартиненка, а також чинних і колишніх посадовців ДП "СхідГЗК" та ДП "НАЕК Енергоатом", - повідомляє САП.

Зазначається, що прокурор у судовому засіданні клопотав про перегляд рішення щодо відводу за нововиявленими обставинами.

Проте суд оголосив про повернення цієї заяви до апарату суду як такої, що надійшла помилково - для визначення колегії шляхом авторозподілу автоматизованою системою документообігу.

У САП повідомляють, що на судовому засіданні продовжили досліджувати тендерну документацію, подану підприємствами, які брали участь у торгах, організованих ДП "НАЕК Енергоатом" щодо закупівлі устаткування на вітчизняні АЕС. Це стосується й документації про нібито надання послуг фірмою Bradcrest компанії Skoda JS, що насправді зводилося до передачі роздрукованих загальнодоступних нормативно-правових актів.

Наступне засідання у цій справі призначено на 9.00 26 лютого.

Нагадаємо, 18 лютого керівник САП Назар Холодницький подав заяву до суду про перегляд ухвали суду у справі Мартиненка, якою задоволено заяву адвоката Петра Бойка про відвід прокурора САП.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook