Суд повернув прокуратурі обвинувальний акт щодо Єфремова. Він може тікати

Сьогодні Печерський суд Києва повернув прокурору обвинувальний акт проти екс-керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова
Depo.Влада
30 листопада 2015 15:50
ФОТО: depo.ua

Суд також відмовився накладати на нього обов'язки, серед яких зобов'язання повідомляти про зміну місця проживання і роботи, не відлучатися  з місця проживання, утримувати від спілкування з народними депутатами 7 скликання, а також прибувати на суд за першим викликом, передає depo.ua

Сам Єфремов задоволений таким рішенням.

"Але мене дивує інше – позиція прокуратури, яка не подає документів щодо вини людини. Ми рік були в ситуації, коли вигадували справу. І рік ми знаходились під обмеженням прав і свобод. Це говорить про те, що є задатки до одужання правової системи. Наскільки я розумію, прокурор очікував іншого рішення, але він говорив, що буде оскаржувати рішення. якщо воно буде не таким, як потрібно прокурору. Показовим є один факт: коли треба щось сфабрикувати – і слідство і прокуратура це робить без докорів совісті", – сказав Єфремов.

Політик також стверджує, що прокуратура не віддає йому закордонний паспорт – і тепер потрібно клопотати, щоб його повернути.

Нагадаємо,  що Єфремов був заарештований за підозрою у сприянні прийняттю "диктаторських законів" від 16 січня 2014 року, а потім вийшов під заставу в 3,7 млн грн. Цю суму за нього вніс екс-віце-прем'єр Борис Колесніков.

1 листопада сплив термін перебування Єфремова під заставою. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада