Суд повернув екс-заступника глави МОЗ на посаду

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу колишнього заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина щодо його відсторонення від займаної посади
Depo.Влада
23 серпня 2016 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Апеляційного суду Києва, передає depo.ua.

"За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва постановила: апеляційну скаргу, подану в інтересах підозрюваного Василишина Р.Й., - задовольнити; ухвалу слідчого судді Дніпровського районного суду міста Києва від 14 липня 2016 року, якою задоволено клопотання слідчого в особливо важливих справах Першого слідчого відділу управління Прокуратури міста Києва, погоджене прокурором відділу Прокуратури міста Києва, та відсторонено від посади заступника Міністра охорони здоров’я України, керівника апарату Василишина Р.Й. в межах строку, який не може становити більше 2-х місяців та перевищувати строк досудового розслідування - до 08 вересня 2016 року, - скасувати", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України відсторонив Романа Василишина від виконання повноважень заступника міністра.

8 липня Дніпровський райсуд Києва арештував і призначив заставу в 2 млн 85 тис. грн підозрюваному в отриманні хабаря заступника міністра охорони здоров'я Роману Василишину, якого затримали в ніч на 8 липня під час отриманнях хабара.

Суд відсторонив Василишина від посади на два місяці

Більше новин політики читайте на Depo.Влада