Суд переніс розгляд апеляції одного з фігурантів "справи Онищенка"

Апеляційний суд м.Києва переніс розгляд апеляційної скарги, поданої в інтересах Олега Рябошапки - одного з ключових фігурантів "справи Онищенка" - до 31 серпня 2016 року
Depo.Влада
17 серпня 2016 20:47
ФОТО: depo.ua

За повідомленням прес-служби суду, розгляд апеляції перенесено у зв’язку із неявкою сторін на судове засідання, передає depo.ua.

Наступне засідання розпочнеться о 15:30 вказаної дати.

Нагадаємо, 9 серпня Солом'янський райсуд Києва дозволив затримання і арешт Онищенка. 11 серпня українське бюро Інтерполу отримало матеріали для оголошення в міжнародний розшук депутата Онищенка і планує передати їх в Інтерпол.

5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і осів у Лондоні.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.    

Сам Онищенко вже отримав посвідку проживання у Лондоні, де готовий до суду з українськими правоохоронцями

Більше новин політики читайте на Depo.Влада