Суд відпустив чоловіка, що напав на пропагандистку з LifeNews

Шевченківський районний суд Києва відпустив під особисті зобов'язання Сергія Мірошника, підозрюваного в нападі на журналістку LifeNews Жанну Карпенко та її оператора Олександру Ульянову в Києві
Depo.Влада
5 січня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua
Суд відпустив чоловіка, що напав на пропагандистку з LifeNews
Суд відпустив чоловіка, що напав на пропагандистку з LifeNews

Про це РБК-Україна повідомили в суді, передає depo.ua.

«Судове засідання відбулося 3 січня. В під час засідання суд прийняв рішення відпустити його під особисті зобов'язання», - заявили в суді.

Суд ухвалив таке рішення у зв'язку з тим, що Мірошник раніше не був судимий. А також оскільки він надав документ, зокрема договір оренди житла в Києві.

Суд також зобов'язав Мірошника на вимогу слідчого прибути на процесуальні дії, без дозволу слідства не залишати Київ і повідомляти слідчому про своє місце знаходження.

При цьому телеканал LifeNews заявив, що суд відпустив Мірошника, оскільки він пред'явив посвідчення волонтера АТО і має проблеми зі здоров'ям.

Нагадаємо, 1 січня телеканал LifeNews заявив, що під час факельної ходи на честь дня народження Степана Бандери в Києві активіст напав на Карпенко та її оператора Ульянову.

Київські міліціонери затримали нападника.

Пізніше Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу «за фактом перешкоджання законній діяльності журналіста телеканалу LifeNews в Києві, а також відкритого розкрадання її майна».