Суд відхилив апеляцію про арешт судді Вовка, а ГПУ відкрила проти нього справу

Апеляційний суд Києва відмовив прокуратурі в задоволенні клопотання про арешт судді Печерського районного суду Сергія Вовка
Depo.Влада
13 березня 2015 14:56
ФОТО: depo.ua
Суд відхилив апеляцію про арешт судді Вовка, а ГПУ відкрила проти нього справу
Суд відхилив апеляцію про арешт судді Вовка, а ГПУ відкрила проти нього справу

Про це повідомив у Facebook адвокат Вовка Юрій Сухов, передає depo.ua.

«Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Голосіївського районного суду про відмову в обранні запобіжного заходу судді Вовку», - написав Сухов.

Водночас, як заявив заступник генерального прокурора України Олексій Баганець, ГПУ почала кримінальне провадження щодо судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка за фактом розблокування ним коштів з рахунків колишнього міністра АПК Миколи Присяжнюка, пише «РБК-Україна».

«Зареєстровано проти нього таке провадження зовсім недавно. Підозру йому ще не висунули», - сказав Баганець.

За його словами, факт розблокування коштів Печерським райсудом був влітку 2014 року.

Як повідомляв depo.ua, 7 березня в прокуратурі Києва заявили, що подадуть апеляцію на рішення Голосіївського районного суду Києва про відмову задовольнити клопотання про обрання запобіжного заходу судді Печерського районного суду Сергію Вовку.

Нагадаємо, 6 березня Голосіївський районний суд Києва не задовольнив клопотання прокуратури про обрання судді Печерського районного суду Києва Сергію Вовку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Суддя Печерського районного суду міста Києва Сергій Вовк підозрюється у прийнятті завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким позбавив законного власника його майна.

Нагадаємо, 5 березня судді Печерського райсуду Оксана Царевич, Віктор Кицюк та Сергій Вовк, з яких 4 березня парламент зняв суддівський імунітет, з'явилися в прокуратуру й отримали копії клопотань про обрання запобіжного заходу - арешту.