Суд відмовився надягти на запорізького мера-втікача електронний браслет

Запорізький районний суд відхилив клопотання облпрокуратури щодо мера Запоріжжя Олександра Сіна надіти на нього електронний браслет
Depo.Влада
5 березня 2015 18:20
ФОТО: depo.ua
Суд відмовився надягти на запорізького мера-втікача електронний браслет
Суд відмовився надягти на запорізького мера-втікача електронний браслет

Про це сам Сін заявив сьогодні на прес-конференції, передає depo.ua з посиланням на «Укрінформ».

«Районний суд відхилив низку клопотань облпрокуратури щодо мене. Зокрема, надіти на мене електронний браслет», - розповів мер.

Також, за його словами, суд відхилив заборону на безпосереднє спілкування з начальником міськздороввідділу і головними лікарями лікарень, з якими були підписані тимчасові договори.

При цьому райсуд задовольнив вимоги прокуратури внести Олександру Сіну заставу в розмірі 20 мінімальних зарплат, а також зобов'язав «бути за повістками, сповіщати та узгоджувати виїзд з міста Запоріжжя», уточнив Сін.

При цьому градоначальник зазначив, що в його діях немає складу злочину. «Це боротьба, яка ведеться зі мною особисто», - вважає Сін.

Нагадаємо, 4 березня Олександр Сін пройшов перший допит у слідчому відділі Запорізької прокуратури. За його словами, у нього попереду ще три допити, один з яких стосується справи про відправку потягів з «тітушками» до Києва.

25 лютого співробітники прокуратури Запорізької області вручили Сіну підозру про вчинення кримінального правопорушення.