Суд оголосив перерву у справі Корбана, щоб адвокати змогли попити чаю

Суд оголосив перерву у справі Корбана
Depo.Влада
6 листопада 2015 01:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Адвокати, жаліючись на втому, намагалися перенести засідання на декілька годин.
"Ми маємо свої фізичні потреби. 14-годинний робочий день це вже занадто. Трьохгодинну перерву, що була ми витратили на вивчення матеріалів справи, тому просимо перенести засідання. Наразі йдеться про якість послуг, що надаються підзахисному", - заявили адвокати Корбана. 

Проте суддя вирішила дати лише півгодини на те, щоб учасники процесу трохи відпочили. 

Нагадаємо, що  Корбан був затриманий вранці 31 жовтня.  Під час обшуків у приміщеннях партії УКРОП в Дніпропетровську було вилучено близько 1,5 млн грн, печатки фіктивних фірм, зброю, засоби спостереження та прослуховування.

Корбану висунули підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України – ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна), ч. 1. ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 255 (створення організованої злочинної організації).

3 листопада силовики вивезли його  прямо із зали суду в Чернігові. Захист Корбана заявив про викрадення і подав відповідну заяву. Однак, згодом в ГПУ заявили, що політик у Києві, з ним проводять слідчі дії. Сьогодні Печерський районний суд Києва продовжив розгляд справи

Сторона обвинувачення подала клопотання щодо того, щоб проводити судове засідання у закритому режимі, аби уникнути витоку секретної інформації.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада 

Мітки: суд, Корбан