Суд ухвалив об`єднати скарги захисту Корбана для одночасного розгляду

Печерський районний суд Києва об'єднав скарги захисту лідера партії УКРОП Геннадія Корбана щодо незаконного утримання його під вартою для одночасного розгляду
Depo.Влада
5 листопада 2015 17:17
ФОТО: depo.ua
Суд ухвалив об`єднати скарги захисту Корбана для одночасного розгляду
Суд ухвалив об`єднати скарги захисту Корбана для одночасного розгляду

Про це повідомила після наради суддя у справі Корбана Лариса Цокол, передає кореспондент depo.ua.

Як заявила прес-служба УКРОПа, заяву адвокатів щодо незаконного утримання Корбана об'єднали з клопотанням обвинувачення про запобіжний захід.

"Я прошу суд надати нам час для вивчення матеріалів і для ознайомлення з позицією прокуратури , як того вимагає процес", - заявив адвокат Корбана.

Суддя об'єднала 2 процеси - скаргу адвокатів щодо незаконного утримання Корбана і клопотанням щобо міри запобіжного захо...

Posted by Yevheniya Kravchuk on 5 ноября 2015 г.

Зазначимо, що раніше адвокати просили розглянути скарги в першу чергу, а вже потім клопотання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, що  Корбан був затриманий вранці 31 жовтня.  Під час обшуків у приміщеннях партії УКРОП в Дніпропетровську було вилучено близько 1,5 млн грн, печатки фіктивних фірм, зброю, засоби спостереження та прослуховування.

Корбану висунули підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України – ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна), ч. 1. ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 255 (створення організованої злочинної організації).

3 листопада силовики вивезли його  прямо із зали суду в Чернігові. Захист Корбана заявив про викрадення і подав відповідну заяву. Однак, згодом в ГПУ заявили, що політик у Києві, з ним проводять слідчі дії. Сьогодні Печерський районний суд Києва продовжив розгляд справи

Сторона обвинувачення подала клопотання щодо того, щоб проводити судове засідання у закритому режимі, аби уникнути витоку секретної інформації.

Більше новин читайте на Depo.Життя