Суд ухвалив об`єднати скарги захисту Корбана для одночасного розгляду

Печерський районний суд Києва об'єднав скарги захисту лідера партії УКРОП Геннадія Корбана щодо незаконного утримання його під вартою для одночасного розгляду
Суд ухвалив об`єднати скарги захисту Корбана для одночасного розгляду
Суд ухвалив об`єднати скарги захисту Корбана для одночасного розгляду

Про це повідомила після наради суддя у справі Корбана Лариса Цокол, передає кореспондент depo.ua.

Як заявила прес-служба УКРОПа, заяву адвокатів щодо незаконного утримання Корбана об'єднали з клопотанням обвинувачення про запобіжний захід.

"Я прошу суд надати нам час для вивчення матеріалів і для ознайомлення з позицією прокуратури , як того вимагає процес", - заявив адвокат Корбана.

Суддя об'єднала 2 процеси - скаргу адвокатів щодо незаконного утримання Корбана і клопотанням щобо міри запобіжного захо...

Posted by Yevheniya Kravchuk on 5 ноября 2015 г.

Зазначимо, що раніше адвокати просили розглянути скарги в першу чергу, а вже потім клопотання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, що  Корбан був затриманий вранці 31 жовтня.  Під час обшуків у приміщеннях партії УКРОП в Дніпропетровську було вилучено близько 1,5 млн грн, печатки фіктивних фірм, зброю, засоби спостереження та прослуховування.

Корбану висунули підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України – ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна), ч. 1. ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 255 (створення організованої злочинної організації).

3 листопада силовики вивезли його  прямо із зали суду в Чернігові. Захист Корбана заявив про викрадення і подав відповідну заяву. Однак, згодом в ГПУ заявили, що політик у Києві, з ним проводять слідчі дії. Сьогодні Печерський районний суд Києва продовжив розгляд справи

Сторона обвинувачення подала клопотання щодо того, щоб проводити судове засідання у закритому режимі, аби уникнути витоку секретної інформації.

Більше новин читайте на Depo.Життя