Суд не допустив НАБУ до рахунків молодіжки ПР у справі "чорної каси"

Солом'янський райсуд Києва відмовив Національному антикорупційному бюро в доступі до рахунків організації "Союз молоді регіонів України" у справі про перерахування їм 58 млн гривень з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів
Depo.Влада
6 січня 2017 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в ухвалі суду від 29 грудня, передають "Українські новини", повідомляє Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

З матеріалів клопотання випливає, що НАБУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом надання членами і представниками ПР неправомірної вигоди депутатам Верховної Ради, членам Кабінету Міністрів, Вищої ради юстиції, військовослужбовцям вищого офіцерського складу військових формувань та іншим посадовим особам в загальній сумі понад 10 млрд гривень.

Як випливає з клопотання, враховуючи відомості, отримані під час тимчасового доступу до рахунків ПР, встановлено, що на рахунок організації "Союз молоді регіонів України", відкритий в Укргазбанку, були перераховані грошові кошти в розмірі 58 166 463 гривень.

Суд вирішив відмовити НАБУ в доступі до рахунків "Молодих регіонів", бо, на його думку, детективами не доведена можливість використання в якості доказів відомостей, що містяться в речах і документах, до яких вони просять надати доступ.

Крім того, суд вказав, що детектив НАБУ надав суду не завірену копію виписки з Єдиного реєстру досудових розслідувань у даній кримінальній виробництву.

Нагадаємо, у листопаді САП повернула НАБУ на доопрацювання підозри у справі так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада